Fiskbestick W.A.Bolin

Fiskbestick W.A.Bolin
Fiskbestick W.A.Bolin
Fiskbestick W.A.Bolin
Fiskbestick W.A.Bolin

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FISKKNIVAR, 12 st, FISKGAFFLAR, 11 st, FÖRRÄTTSKNIVAR, 11 st, stämplade W.A. Bolin, Stockholm, 1940-tal, vikt på fiskbesticken, ca 1230 g

150499

2012-10-04