Ossian oljemålning

Ossian oljemålning
Ossian oljemålning
Ossian oljemålning
Ossian oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Johan Ossian (1889-1975): Fiskebåt, signerad, olja på duk, 50x70 cm

150530

2012-10-08