Gunnar Brusewitz litografi

Gunnar Brusewitz litografi
Gunnar Brusewitz litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Vinterlandskap med duvhökar, signerad G. Brusewitz 67/280, färglitografi, 26x36 cm

150564

2012-10-04