Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BILDE, Dana (1899-1975): Sydländsk bygata - Ischia, signerad och daterad Dana Bilde 1922, akvarell, 23x32 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Rispor
150565
2012-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här