Dana Bilde akvarell

Dana Bilde akvarell
Dana Bilde akvarell
Dana Bilde akvarell
Dana Bilde akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILDE, Dana (1899-1975): Sydländsk bygata - Ischia, signerad och daterad Dana Bilde 1922, akvarell, 23x32 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Rispor

150565

2012-10-06