Dana Bilde olja

Dana Bilde olja
Dana Bilde olja
Dana Bilde olja
Dana Bilde olja
Dana Bilde olja
Dana Bilde olja

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BILDE, Dana (1899-1975): Systrarna, signerad Dana Bilde, olja på duk, 78,5x59 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Dukskador

150571

2012-10-06