Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BILDE, Dana (1899-1975): Systrarna, signerad Dana Bilde, olja på duk, 78,5x59 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Dukskador
150571
2012-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här