Dorothea Tanning färgetsning

Dorothea Tanning färgetsning
Dorothea Tanning färgetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANNING, Dorothea (född 1910): Komposition, färgetsning, signerad 91/100, 38x49 cm

150578

2012-10-04