Oscar Stenvall oljemålning

Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENVALL, Oscar (1856-1916): Pojkporträtt, otydligt signerad O Stenvall, olja på pannå, 30x23 cm

150620

2012-10-04