Ram, Diplomaten och affärsmannen, Raoul Wallenberg
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RAM, barock, förgylld och bronserad, senare fasettslipat spegelglas, yttermått 69x53 cm
PROVENIENS: Diplomaten och affärsmannen, Raoul Wallenberg, därefter i arv inom familjen.
Senare bakstycke
150646
2012-10-04