Tage Törning oljemålning

Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning
Tage Törning oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÖRNING, Tage (född 1925): Modellakt, signerad Tage Törning, olja på duk, 70x84 cm

150656

2012-10-05