Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Tidigt", signerad Zorn, utförd 1914, etsning, 24,7x17,8, cm Litteratur: Hjert & Hjert 272
Gulnad
150671
2012-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här