Teleskop

Teleskop
Teleskop
Teleskop
Teleskop

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TELESKOP, 1800-talets senare del, med bordsställ, mässing, längd 70 cm, i mahognyfodral

Fodralet med smärre skador, nyckel saknas

150673

2012-10-04