Johannes Olsson färglitografi

Johannes Olsson färglitografi
Johannes Olsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad JO, EA, färglitografi/blandteknik, 68x56 cm

150697

2012-10-05