Johannes Olsson färglitografi
2012-10-05
150697
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad JO, EA, färglitografi/blandteknik, 68x56 cm