Smyckesskrin
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SMYCKESKRIN, sterlingsilver, kinesiska stämplar, sammetsfodrad insida, graverad dekor, höjd 11, längd 29 cm, nycklar finns
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.
Skada
150709
2012-10-05