Bert Håge Häverö färglitografi
2012-10-07
150710
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Blidösund, signerad Bert Håge Häverö, 76/360, färglitografi, 35x42 cm