Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932):"Nu ska vi ta julgäddan", signerad Bert Håge Häverö 1988, olja på duk, 70x51 cm

150711

2012-10-07