Väggfält
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Johannes döparen med lammet, olja på duk, 60x80 cm, totalt yttermått 114x110 cm
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.
Färgbortfall, sprickor
150724
2012-10-05