Väggfält

Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Johannes döparen med lammet, olja på duk, 60x80 cm, totalt yttermått 114x110 cm
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen.

Färgbortfall, sprickor

150724

2012-10-05