Jörgen Fogelquist olja
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOGELQVIST, Jörgen (1927-2005): "Kontakt", signerad Jörgen Fogelqvist, oljemålning, 81x52,5 cm
Proveniens: Court Gallery, Köpenhamn
Eje Högestätt, gåva från konstnären, dedikation på spännramen
150728
2012-10-12