Jörgen Fogelquist olja

Jörgen Fogelquist olja
Jörgen Fogelquist olja
Jörgen Fogelquist olja
Jörgen Fogelquist olja
Jörgen Fogelquist olja
Jörgen Fogelquist olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOGELQVIST, Jörgen (1927-2005): "Kontakt", signerad Jörgen Fogelqvist, oljemålning, 81x52,5 cm
Proveniens: Court Gallery, Köpenhamn
Eje Högestätt, gåva från konstnären, dedikation på spännramen

150728

2012-10-12