Carl Birksö oljemålning

Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRKSØ, Carl (f. 1901): Interiör, signerad C Birksö, olja på duk, 50x40 cm

Ramskada

150729

2012-10-05