Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad, numrerad och daterad Olle Bonnier 84/115 -58, färglitografi, 44x42 cm
Proveniens: Eje Högestätt

Bladet något gulnat

150734

2012-10-14