Pokal i silver

Pokal i silver
Pokal i silver
Pokal i silver
Pokal i silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKAL, silver, stämplad MB 1785, höjd 7 cm, vikt ca 20 g
ROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen

Slitage

150735

2012-10-05