Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIBLIA, Broocman, 1728, skinnband med rikt guldornerad rygg, slejfar med bronsspännen
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen
Slitage
150739
2012-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här