Bibel

Bibel
Bibel
Bibel
Bibel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIA, Broocman, 1728, skinnband med rikt guldornerad rygg, slejfar med bronsspännen
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen

Slitage

150739

2012-10-05