Champagneskålar

Champagneskålar
Champagneskålar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNESKÅLAR, 10 st, höjd 10 cm samt 12 delar Odelberg Junior
PROVENIENS: Gustaf och Annie Wallenberg, därefter i arv inom familjen

Fotnagg,

150745

2012-10-05