Yrjö Edelmann litografier

Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier
Yrjö Edelmann litografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Paket, signerade Y Edelmann, HC, färglitografier, 54x39 resp 56x39 cm, oramade, med dedikationer

150751

2012-10-06