Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DUBUFFET, Jean (Frankrike 1901-1985): Bones et Ravines, litografi, 1959, signerad J. Dubuffet 18/25 54x38 cm
Proveniens: Eje Högestätt
150760
2012-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här