Jean Dubuffet Bones et Ravines

Klubbat för:

10 500 SEK

4 000 SEK

DUBUFFET, Jean (Frankrike 1901-1985): Bones et Ravines, litografi, 1959, signerad J. Dubuffet 18/25 54x38 cm
Proveniens: Eje Högestätt

150760

2012-10-14