Odalisk 1880

Odalisk 1880
Odalisk 1880
Odalisk 1880
Odalisk 1880

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Odalisk, signerad o daterad Br Ohlsson 1880, olja på duk, 78x98 cm

150795

2012-10-05