Dosor i silver
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
DOSA, Te-Boon Atelje, Tommy Eriksson& Bo Nilsson, Nyköping 1983, invändigt förgylld, lockknopp i form av blomma, silver, höjd inkl. knopp 7 cm, vikt ca 185 g, DOSA, silver, importstämplat, vikt ca 66 g
150829
2012-10-06