Vas Kosta

Vas Kosta
Vas Kosta
Vas Kosta
Vas Kosta

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Kosta, Rolf Sinnemark, höjd 25 cm, signerad och numrerad 158

150831

2012-10-09