Björn Wiinblad litografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
WIINBLAD, Björn (1918-2006): Komposition med fåglar, handkolorerad litografi, 53/66, signerad och daterad 83, 27x27 cm
Kuntoraportti
150840
Päivämäärä:
2012-10-06