Björn Wiinblad litografi

Björn Wiinblad litografi
Björn Wiinblad litografi
Björn Wiinblad litografi
Björn Wiinblad litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

WIINBLAD, Björn (1918-2006): Komposition med fåglar, handkolorerad litografi, 53/66, signerad och daterad 83, 27x27 cm

Kuntoraportti

150840

Päivämäärä:

2012-10-06