Carl Ryd olja

Carl Ryd olja
Carl Ryd olja
Carl Ryd olja
Carl Ryd olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYD, Carl (1883-1958): Blommor i vas, signerad och daterad C. Ryd -28, olja på pannå, 46x37,5 cm

150849

2012-10-06