Knut Swane blandteknik

Knut Swane blandteknik
Knut Swane blandteknik
Knut Swane blandteknik
Knut Swane blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SWANE, Knut (Norge född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad Knut Swane 1983, blandteknik, 87x77 cm

150850

2012-10-11