Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SWANE, Knut (Norge född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad Knut Swane 1983, blandteknik, 87x77 cm
150850
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här