John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad JEF 1985, PT, färglitografi, 28x37 cm, oramad

150851

2012-10-11