Målningar 1 par

Målningar 1 par
Målningar 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Alpmotiv, 1 par, olja på pannå, 11x16 cm vardera

Smärre kantmärken

150861

2012-10-06