Erik Detthow oljemålning
2012-10-06
150871
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DETTHOW, Erik (1888-1952): "Petit nu debout", signerad Detthow, olja på pannå, 36x28 cm