Maurice Esteve färglitografi

Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi
Maurice Esteve färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESTÉVE, Maurice (1904-2001): "Jazz", färglitografi, 1954, signerad och numrerad Estéve 12/95, bildyta 60x46,5 cm
Litteratur: Prudhomme-Esteve&Moestrup 20
Proveniens: Eje Högestätt

150874

2012-10-12