Wilfredo Lam färgetsning

Wilfredo Lam färgetsning
Wilfredo Lam färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LAM, Wilfredo (1902-1982): Komposition, signerad, EA, färgetsning, 31x72 cm

Bristning

150881

2012-10-06