Serveringsbricka

Serveringsbricka
Serveringsbricka

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSBRICKA, 1800-tal, bemålad plåt, 72x52 cm

Slitage

150923

2012-10-06