Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): Vintermotiv, signerad Vallman, olja på duk, 38x46 cm

150925

2012-10-06