Eva Bagge oljemålning
2012-10-08
150953
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAGGE, Eva (1871-1964): Självporträtt, signerad Eva Bagge 1963, olja på duk, 40x36 cm