Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): Självporträtt, signerad Eva Bagge 1963, olja på duk, 40x36 cm

150953

2012-10-08