Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERSSON RÅSSBYN, Bengt (1931-2008): "Blåsig sommarkväll", signerad Bengt, Andersson Råssbyn, olja på duk, 75x85 cm
150956
2012-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här