Bengt Andersson Råssbyn oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON RÅSSBYN, Bengt (1931-2008): "Blåsig sommarkväll", signerad Bengt, Andersson Råssbyn, olja på duk, 75x85 cm

150956

2012-10-06