Handlykta plåt och glas

Handlykta plåt och glas
Handlykta plåt och glas
Handlykta plåt och glas
Handlykta plåt och glas
Handlykta plåt och glas
Handlykta plåt och glas

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

HANDLYKTA, 1800-tal, plåt och glas, höjd ca 20 cm,
PROVENIENS: Fredriksberg herrgård

150964

2012-10-06