Roca Fuster blandteknik
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FUSTER, Roca (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, signerad o daterad 69, olja på duk, 63,5x48 cm
Kuntoraportti
Löst bakstycke
150972
Päivämäärä:
2012-10-07