Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: Altarmålning - Tranemo kyrka, signerad och daterad E.Forseth 1937, blandteknik på papper uppklistrad på kartong, 78x85 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

150975

2012-10-18