Einar Forseth blandteknik
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: Altarmålning - Tranemo kyrka, signerad och daterad E.Forseth 1937, blandteknik på papper uppklistrad på kartong, 78x85 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
150975
2012-10-18