Einar Forseth blandteknik

Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik
Einar Forseth blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Detalj: "Altartavla - Gustavsbergs kyrka", signerad och daterad Einar Forseth 1943, blandteknik på papper uppklistrad på pannå, 160x100 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador, veck

150977

2012-10-16