Rysk ikon

Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKON, Ryssland, 1800-tal, silverrisa stämplad A.C (A.S), kontrollör Alexander Timofeevich Sheviakov, St Petersburg 1890, 8,5x7 cm

150993

2012-10-06