Kinesisk urna

Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

URNA, porslin, Kina, 1800/1900-tal, höjd 36 cm

Zustandsbeschreibung

Spricka, lagning

151034

2012-10-07