Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
URNA, porslin, Kina, 1800/1900-tal, höjd 36 cm
Zustandsbeschreibung
Spricka, lagning
151034
2012-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner