Bengt Orup serigrafi

Bengt Orup serigrafi
Bengt Orup serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och daterad Orup 91, 151/220, färgserigrafi, 43x33 cm

Liten repa

151056

2012-10-07